שיקום הפה מחירים

למה אתם מחכים? התקשרו או השאירו פרטים כבר עכשיו!
תוכן עניינים


שיקום הפה מחיריםשיקום הפה הוא תהליך בו משקמים את הפה מסיבות שונות. יש לקחת בחשבון כי מדובר בטיפולים מורכבים בהם יש לבצע כתרים, טיפולי שורש, השתלת שיניים, השתלת עצם ועוד. מהסיבה הזו, טיפולי שיקום הפה יהיו יחסית יקרים. מה זה שיקום הפה וכמה זה עולה? המאמר הבא הוא בשבילכם. 

 

שיקום הפה מחירים- מה זה?

שיקום הפה נועד להביא את הפה למצב תקין. למעשה מדובר במונח המתייחס לתהליכי בנייה מחדש או שחזור של השיניים. שיקום הפה הוא תהליך המתבצע על ידי רופא שיניים כללי או רופא שיניים שיקומי והוא משלב טיפולים מסוגים שונים ביניהם השתלת שיניים, כתרים, גשרים, טיפול בחניכיים ועוד. 

שיקום הפה מחירים- מתי נבצע?

ישנם מקרים שונים וסיבות שונות המובילים לכך שיש צורך בשיקום הפה-

  • שיניים- במצבים בהם שיניים נשחקו כתוצאה מחשיפה למשקאות, מאכלים או סיגריות, במצבים בהם שיניים נפגעו בגלל עששת או טראומה כלשהי, במצבים בהם שיניים נשברו או ניזוקו מסיבות שונות יהיה צורך בשיקום הפה. המטרה תהיה לסדר את השיניים בצורה הרמונית, מבלי שיהיו חסרות שיניים ולהוביל לכך שהשיניים בפה יהיו בריאות, ללא שברים, עששת, דלקות ועוד. 
  • חניכיים- במצבים בהם סובלים רבות מדלקות חניכיים, במצבים בהם סובלים מנסיגת חניכיים, במצבים בהם יש הבדלי גבהים בקו החניכיים ועוד. המטרה היא להביא את החניכיים למצב תקין ובריא, ללא דלקות, ללא נסיגת חניכיים, ללא הבדלי גבהים בקן החניכיים וללא כיסי חניכיים. 
  • סגר הפה- במצבים בהם סגר הפה אינו תקין מבחינת גובה השיניים, במצבים בהם יש שחיקה או אובדן גובה, במצבים בהם הסגר אינו מאוזן. המטרה היא להביא את סגר הפה למצב תקין מבחינת הגובה, ללא שחיקה. סגר הפה יהיה מאוזן כאשר כל השיניים יהיו במגע. יש לשים לב שאין מגעים בכירים, כלומר, מגעים חזקים במיוחד על שן אחת או על שיניים בודדות. 
  • לסת- במצבים של כאבי לסת, במצבים של כאבי שרירים באזור הלסת, במצבים של כאבי ראש הנובעים כתוצאה מכך. המטרה תהיה למנוע את הכאבים ולהביא את הלסת לסגירה נכונה, מבלי חריקות שיניים ומנשכים לא בריאים. 
  • אסתטיקה- כפי שציינו קודם, שיקום פה מלא נוגע גם לאסתטיקה של הפה. כלומר במצב בו צבע השיניים אינו אחיד, או שיש חוסר בשיניים או מרווחים בשיניים. המטרה תהיה להביא את הפה לנראות אסתטית, כאשר ההתמקדות תהיה בעיקר בקדמת הפה בלסת העליונה. כאן ישמרו על שיניים נקיות ואסתטיות, ללא הבדלי צבע, ללא חוסר בשיניים, ללא שיניים לא מסודרות וללא מרווחים. כמו כן, לא יהיו סתימות גדולות ובולטות, כתרים לקויים או חשיפת חניכיים. 

 

שיקום הפה מחירים- מה משך הטיפולשיקום הפה מחירים- מה משך הטיפול?

קשה לענות על השאלה הזו באופן חד משמעי מאחר ויש גורמים שונים השפיעו על משך הטיפול. יש להבין כי השאיפה היא לקצר את הטיפול ככל הניתן, על מנת לא להתיש את המטופל ולגרום לו לבזבז זמן רב.

על מנת לקצר את משך הטיפול, יש לקבוע תורים ארוכים בהם ניתן להתקדם עם הטיפולים כמה שיותר. כך חוסכים במספר התורים וחוסכים למטופל זמן של נסיעות למרפאה לתורים רבים. 

כאשר מדובר בפרוצדורות כירורגיות קטנות, המרוכזות ברבעון אחד של הפה, ניתן לבצע את כולן ברצף. אך כאשר מדובר בפרוצדורות כירורגיות רבות המתפרשות על מספר אזורים בפה, יש להשתמש בהרדמה כללית או טשטוש על מנת לבצע את כולן ברצף. יש לקחת בחשבון כי במקרה כזה חייב להיות מרדים מומחה בחדר הניתוח, מה שייקר את המחיר. 

כאשר רוצים לבצע שיקום פה מלא ביום אחד יש לטפל בשיטת All on 4. שיטת All on 4 מתאימה למקרים בהם הלסת מחוסרת שיניים או כאשר כל השיניים מיועדות לעקירה. בשיטה זו מבצעים הרדמה כללית ובאותו היום משתילים את השיניים ומבצעים גשר זמני.  המטופל מגיע בבוקר, מורדם ומנותח, ולקראת הערב יוצא מהמרפאה עם גשר זמני. לאחר חצי שנה יחליפו את הגשר הזמני בגשר קבוע. שיטה זו קיימת כבר כ-25 שנים והיא הצליחה לטפל כבר באלפי מטופלים בצורה יעילה ומוצלחת. כך מדובר ביום אחד והטיפול הסתיים. אין צורך להגיע מספר פעמים למרפאה, לסבול נסיעות בפקקים, לחפש חניה, לסבול הרדמות רבות, ניתוחים שונים, שיקומים שונים או כל דבר אחר. ניתוח אחד, הרדמה אחת, טיפול אחד ובסופו המטופל מתעורר עם פה חדש. 

שיקום הפה מחירים- אז כמה זה עולה?

קודם כל יש לקחת בחשבון כי מדובר בתהליך לא זול כלל. קשה לענות באופן חד משמעי כמה יעלה שיקום הפה, שכן תלוי בטיפולים שונים שיתבצעו וברופא שיבצע אותם. ההמלצה שלנו היא לבצע השוואת מחירים, על מנת להבין מה המחירים הנפוצים בשוק. 

ריכזנו לכם טווח מחירים לשיקום הפה- 

 • ייעוץ לפני שיקום הפה- החל מ-500 שקלים לפגישה. 
 • שתל דנטלי בודד- המחיר ינוע בין 2,500 לבין 5,500 שקלים, בהתאם לאיכות השתל והאם מדובר בשתל ישראלי או תוצרת חוץ. 
 • שיקום הפה ביום אחד- המחיר ינוע בין 35,000 לבין 65,000 בשיטת יישום השתלים, בשיטת השתלת All on 4 ובשיטת השתלת שיניים ממוחשבת. התקנת תותבות נשלפות בצורה של שני שתלים בלבד בכל לסת תהיה זולה יותר. 
 • הרמת סינוס והשתלת עצם בחניכיים- המחיר ינוע בין 5,000 לבין 15,000 שקלים, בהתאם למצב עצם הלסת ומורכבות העבודה. 
 • כתרים לשיקום הפה- המחיר ינוע בין 1,800 לבין 4,500 שקלים בהתאם לסוג הכתר כתר חרסינה מאוחה למתכת/ כתר חרסינה יצוק/ כתר זירקוניה. 
 • שימו לב- הרדמה מלאה מייקרת את העלות. כלומר, במידה ויש לבצע טיפול כלשהו תחת הרדמה מלאה יש לקחת בחשבון כי המחיר יעלה באופן משמעותי. הסיבה לכך היא שלהרדמה מלאה נדרש ציוד מסוים וכמו כן חייב להיות מרדים מומחה בחדר הניתוח. 

חייבים לעבור השתלת שיניים? חשוב לא לדחות את הטיפול!

פנו אלינו עכשיו לשיחת ייעוץ וקבלת הצעה ללא התחייבות:

Picture of רות מנחם
רות מנחם

מנהלת המרכז להשתלות וטיפולי שיניים, עם ניסיון עשיר בתחום השתלות השיניים. אנו במרכז מזמינים את כל הלקוחות להתרשם מהטיפולים הייחודים הניתנים במרפאה שלנו. אצלנו תמצאו מגוון פתרונות ודרכים לבצע השתלת שינויים בצורה המקצועית ביותר.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!