שיקום הפה בנתניה

למה אתם מחכים? התקשרו או השאירו פרטים כבר עכשיו!
תוכן עניינים


שיקום הפה הוא טיפול שניתן במקרים שונים ומאפשר לשקם את חלל הפה והלסת. על ידי שיקום הפה ניתן להחזיר את הפה למצב תקין הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה אסתטית. על שיקום הפה בנתניה נרחיב במאמר הבא.

שיקום הפה בנתניה- מהו שיקום הפה?

שיקום הפה הוא טיפול בו ניתן לשקם את השיניים, החניכיים או הלסת הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פונקציונלית. מדובר במונח המתייחס לתהליכי בנייה מחדש או שחזור של אזורים פגועים בפה, כאשר במרכזם השיניים. שיקום הפה מתבצע על ידי רופא שיניים כללי או רופא שיניים שיקומי. בטיפול זה משולבים טיפול שונים כמו השתלת שיניים, כתרים, גשרים, טיפול בחניכיים ועוד.

שיקום הפה בנתניה- אסתטיקה

שיקום הפה הוא טיפול שמבוצע גם מבחינה אסתטית. במצבים בהם יש חוסר בשיניים, מרווחים בשיניים או צבע השיניים אינו אחיד ניתן לבצע שיקום הפה. על ידי הטיפול יהיה ניתן להביא את הפה לנראות אסתטית, כאשר בדרך כלל ההתמקדות תהיה בלסת העליונה ובקדמת הפה. בזכות הטיפול השיניים יהיו נקיות ואסתטיות, ללא הבדלי צבע, ללא חוסר בשיניים וללא מרווחים.

שיקום הפה בנתניה- שיקום שיניים

שיקום הפה נעשה במקרים בהם השיניים פגועות ולא מתפקדות כראוי. יכול להיות שהשיניים נשחקו בעקבות תזונה, או עישון, או שהשיניים נפגעו או ניזוקו בעקבות תאונה, טראומה, מחלה כלשהי ועוד. במקרים אלה, יהיה צורך בביצוע שיקום הפה על מנת לסדר את השיניים. בזכות הטיפול השיניים בפה יהיו בריאות, ללא שברים, ללא דלקות, ללא עששת ולא יהיו חסרות שיניים בפה.

שיקום הפה בנתניה- שיקום חניכיים

אנשים רבים סובלים מבעיות חניכיים שונות כמו דלקות חניכיים, נסיגת חניכיים, הבדלי גבהים בקו החניכיים ועוד. במצבים בהם יש בעיות חניכיים, יש להביא את החניכיים למצב בריא ותקין. בזכות שיקום הפה החניכיים יהיו בריאות, ללא דלקות, ללא נסיגה, ללא הבדלי גבהים וללא כיסי חניכיים.

שיקום הפה בנתניה- שיקום סגר הפה

סגר הפה נמצא במצב מאוזן כאשר כל השיניים נמצאות במגע. ישנם מקרים בהם סגר הפה לא תקין מסיבות שונות כמו הבדלים בגובה השיניים, שחיקת השיניים, אובדן גובה, סגר לא מאוזן ועוד. על ידי שיקום הפה ניתן להביא את סגר הפה למצב תקין, ללא שחיקה וללא הבדלי גובה. חשוב לשים לב שאין מגעים חזקים במיוחד על גבי שן אחת או על שיניים בודדות.

שיקום הפה בנתניה- שיקום הלסת

שיקום הפה נעשה גם עבור הלסת. במצבים בהם יש כאבי לסת, כאבי שרירים באזור הלסת, כאבי הראש בעקבות הלסת ועוד. על ידי שיקום הפה יהיה ניתן למנוע את הכאבים באזור ולהביא את הלסת לסגירה נכונה, בלי חריקות שיניים או מנשכים לא בריאים.

שיקום הפה בנתניה- משך הטיפול

שיקום הפה הוא טיפול בנעשה במצבים שונים ולכן גורמים שונים ישפיעו על משך הטיפול. השאיפה תהיה לבצע את הטיפול בזמן המהיר ביותר שניתן. לכן, בדרך כלל ייקבעו תורים ארוכים בהם יהיה ניתן להספיק כמה שיותר. כך המטופל יצטרך פחות תורים ויוכל לקבל מענה במהרה.
כאשר מדובר בפרוצדורות כירורגיות קטנות, המרוכזות ברבעון אחד של הפה, יתאפשר לבצע את כל הפרוצדורות הללו ברצף. אך במקרים בהם נדרשות פרוצדורות כירורגיות רבות באזורים שונים של הפה יהיה צורך בחלוקה שלהן על גבי מספר טיפולים או בטיפול ארוך בו יהיה שימוש בהרדמה כללית או טשטוש. במקרים כאלה הנוכחות של מרדים מומחה בחדר הטיפול היא חובה ולכן הטיפול יהיה יקר יותר.

שיקום הפה בנתניה- שיקום ביום אחד

שיקום הפה ביום אחד הוא טיפול שמתבצע בשיטת All on 4. שיטה זו מתאפשרת רק במקרים בהם הלסת מחוסרת שיניים, הפה מחוסר שיניים או כאשר כל השיניים מיועדות לעקירה מסיבות שונות.
שיטת All on 4, מצריכה יום טיפול שלם בו המטופל יגיע בבוקר וייצא בערב. בשיטה זו יש לבצע הרדמה כללית. במהלך הטיפול, הרופא ישתיל שתלים דנטליים בפה של המטופל ויבצע גשר זמני. לאחר כחצי שנה, הגשר הזמני יוחלף בגשר קבוע.
השימוש בשיטה זו מתבצע למעלה מ-25 שנים והוא אפשר טיפול יעיל ומוצלח באלפי מטופלים. עם השיטה הזו המטופל מגיע ליום טיפול אחד בו הטיפול מסתיים. בלי נסיעות מרובות למרפאה, בלי פקקים, בלי לחפש חניה ובלי לעבור החלמה שוב ושוב- הרדמה אחת, טיפול אחד ופה חדש.

שיקום הפה בנתניה- כמה זה עולה?

שיקום הפה הוא תהליך יקר יחסית. המחיר בסופו של דבר יהיה תלוי בגורמים שונים כמו הטיפולים הנדרשים ומי הרופא שיבצע אותם. ריכזנו לכם טווח מחירים לשיקום הפה, אך על מנת לקבל מחיר רלוונטי לכם ולמצב שלכם מומלץ לפנות לרופא ואף לבצע השוואת מחירים.
המחיר לייעוץ לפני שיקום הפה יתחיל מ-500 שקלים לפגישה.

המחיר לשתל דנטלי בודד ינוע בין 2,500 לבין 5,500 שקלים, בהתאם לגורמים כמו- איכות השתל, האם מדובר בשתל ישראלי או תוצרת חוץ.
המחיר עבור שיקום ביום אחד בלבד בשיטת All on 4, שיטת יישום השתלים או בשיטת השתלת שיניים ממוחשבת, ינוע בין 35,000 לבין 65,000. שימו לב כי המחיר להתקנת תותבות נשלפות בצורה של שני שתלים בלבד בכל לסת יהיה זול יותר.

המחיר עבור הרמת סינוס והשתלת עצם בחניכיים ינוע בין 5,000 לבין 15,000 שקלים, בהתאם למצב עצם הלסת ומורכבות העבודה.
המחיר עבור כתרים לשיקום הפה, ינוע בין 1,800 לבין 4,500 שקלים בהתאם לסוג הכתר (חרסינה מאוחה למתכת/ חרסינה יצוק/ זירקוניה ועוד).
שימו לב- במידה שיש צורך בהרדמה ניתן לצפות לכך שהמחיר יעלה באופן משמעותי מאחר שהרדמה מלאה מצריכה ציוד מתאים ונוכחות של מרדים מומחה בחדר הטיפול.

חייבים לעבור השתלת שיניים? חשוב לא לדחות את הטיפול!

פנו אלינו עכשיו לשיחת ייעוץ וקבלת הצעה ללא התחייבות:

Picture of רות מנחם
רות מנחם

מנהלת המרכז להשתלות וטיפולי שיניים, עם ניסיון עשיר בתחום השתלות השיניים. אנו במרכז מזמינים את כל הלקוחות להתרשם מהטיפולים הייחודים הניתנים במרפאה שלנו. אצלנו תמצאו מגוון פתרונות ודרכים לבצע השתלת שינויים בצורה המקצועית ביותר.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!