שיטת הגיידים לשתלים דנטליים

למה אתם מחכים? התקשרו או השאירו פרטים כבר עכשיו!
תוכן עניינים


שיטת הגיידים - פיתוח ישראלי מהפכנישיטת הגיידים היא פיתוח מהפכני בצורה בלתי רגילה שמאפשר לאנשי הרפואה שעוסקים בתחום השתלות השיניים לבצע השתלות באופן מדויק ביותר ובקלות רבה מאוד.

מדובר על פיתוח ישראלי שבא לעולם על ידי חברת AB Dental, חברה אשדודית שמתמחה בפיתוח ובשיווק פתרונות מתקדמים וחדשניים בתחום השתלות שיניים.

מוצרי החברה משווקים לאנשי רפואה ביותר משישים מדינות ברחבי העולם ושיטת הגיידים שפיתחה נחשבת ללא פחות מהטכניקה המתקדמת ביותר להשתלות שיניים בימינו. בזכות שיטת הגיידים, או בלעז AB guided service, הרופאים מסוגלים לתכנן מראש באופן מדויק ביותר את השתלים הדנטליים ולבצע את תהליך ההשתלה באופן היעיל והמהיר ביותר.

גיידים לשתלים דנטליים: איך זה עובד?

גיידים לשתלים דנטליים הם למעשה סד כירורגי שמתאים באופן מושלם למבנה הלסת של המטופל. הסד מיוצר באמצעות מדפסת תלת ממד לפי נתונים שמתקבלים לאחר בדיקת CT. הנתונים מוזנים למחשב ולאחר מכן ניתן באמצעותם ליצור תבנית מדויקת שמתלבשת על הלסת של המטופל.

הרופא שמבצע את ההשתלה מקבל לפני התהליך ערכה מיוחדת של מקדחים כירורגיים כשלמעשה לכל מטופל מותאמים מקדחים באופן אישי תוך הסתמכות על המבנה האנטומי הייחודי של הלסת שלו. לפני תחילת ההשתלה הרופא שמבצע את התהליך מרכיב את הסד בפיו של המטופל ולפי סימונים מיוחדים על השתל עצמו מבצע את הקידוחים הנחוצים.

כל אזור קידוח מסומן בצבע שונה שמתאים למקדח שבו צריך הרופא להשתמש. סך הכול הרופא מקבל לידיו את הסד הכירורגי, ערכה של שתלים, סט של מקדחים וטבלת צבעים שמאפשרת לו להתאים את המקדח הספציפי לכל אזור ואזור בלסת של המטופל. בכל אזור קידוח בסד ישנו חור המתאים בדיוק לגודל המקדח שתחום בטבעת מתכת זעירה כשכל טבעת מתכת צבועה בצבע שונה לסימון סוג המקדח המתאים.

היתרונות של שיטת הגיידים

שיטת גיידים לשתלים דנטליים מאפשרת לבצע את תהליך החדרת השתלים באופן המדויק ביותר ללא טעויות או נזקים. בין היתר היא מאפשרת למקם את אזורי הקידוח במקומות בהם דחיסות העצם היא הגבוהה ביותר לעיגון החזק ביותר, בנוסף היא מאפשרת לרופא לבצע קידוחים בהטייה ועוד.

הודות לטכניקה המהפכנית שפיתחה החברה הישראלית ניתן כיום לבצע השתלות שיניים ללא צורך בתפרים וללא צורך בחיתוכים מיותרים.

תוך שימוש בטכניקה המיוחדת ניתן לבצע השתלה של שיניים רבות וכן בהתאם לצורך ניתן לבצע גם הרכבה של שתל אחד בלבד. באופן זה ניתן למנוע סבל מיותר וכאבים למטופל ולבצע את ההשתלה בדיוק המרבי תוך מינימום של סיכונים או תופעות לוואי.

מאחר ולא כל רופא מבצע את ההשתלה באמצעות הערכה המיוחדת של חברת AB Dental, מומלץ להתעדכן מול אנשי המקצוע השונים לפני הבחירה ברופא שיבצע את ההשתלה.

חייבים לעבור השתלת שיניים? חשוב לא לדחות את הטיפול!

פנו אלינו עכשיו לשיחת ייעוץ וקבלת הצעה ללא התחייבות:

רות מנחם
רות מנחם

מנהלת המרכז להשתלות וטיפולי שיניים, עם ניסיון עשיר בתחום השתלות השיניים. אנו במרכז מזמינים את כל הלקוחות להתרשם מהטיפולים הייחודים הניתנים במרפאה שלנו. אצלנו תמצאו מגוון פתרונות ודרכים לבצע השתלת שינויים בצורה המקצועית ביותר.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!