קביעית מחירי השתלות שיניים: על שיניים יפות לא מתפשרים!

למה אתם מחכים? התקשרו או השאירו פרטים כבר עכשיו!
תוכן עניינים


מחירי השתלות שיניים
השתלות שיניים: לטיפול איכותי ומקיף

שיניים תותבות, יעיד כל מי שהתנסה בכך, אינן נוחות לתפקוד בחיי היומיום. מרבית האנשים הזקוקים לתחליף ראוי לשיניים שחסרות להם, מעדיפים לבצע השתלת שיניים. מדובר בשתלים דנטליים העשויים מחומרים מלאכותיים, המוחדרים לעצמות הלסת ומהווים בסיס ליצירת תותבת, במקום השן החסרה.

זמן מה לאחר ההשתלה, מתפתחים מסביב לשתל תאי עצם ומחזקים אותו למקום. כאשר מסתיים תהליך זה והעצם סביב השתל היא במצב יציב וחזק, ניתן להשתמש בו (בשתל) כבסיס לשחזור השניים החסרות.

בתום תהליך ההשתלה, הלוקח זמן רב למדי, נוצרות בפה שיניים מלאכותיות חזקות המהוות תחליף יעיל ונאה וניתן לחזור ולחייך שוב בביטחון. התועלת שבהן אינה מסתכמת בכך. לטענת מומחים בתחום, אפשר ללעוס איתן את כל סוגי המזון, כאילו מדובר בשיניים אמיתיות.

את השתלות השיניים מבצע פריודונט, המתמחה בכך או רופא כירורג שתחום התמחותו הוא פה ולסת. מדובר בעבודה עדינה הדורשת מיומנות רבה, לכן לא מומלץ לעבור השתלת שיניים אצל כל אחד המתיימר להיות מומחה בתחום.

השוואת מחירים

מחירי השתלות השניים משתנים בהתאם לפרמטרים מסוימים. הגורמים המשפיעים על עלות ההשתלה הם: סוגי השתלים, איכות חומרי הגלם, המוניטין והמומחיות של הרופא המבצע את ההשתלה, רמת המקצועיות של המרפאה, איכות הציוד ועוד.

כל מרפאה תדרוש מחיר אחר בהתאם למדדים שהוצגו לעיל. כאשר באים לבצע סקר מקיף כדי להשוות מחירים יש להתייחס לכל הגורמים ולא להתפתות למחיר הנמוך ביותר, העלול לעלות ביוקר, בסופו של דבר.

השתלת שיניים באיכות נמוכה שתעשה על ידי רופא חסר ניסיון או שאינו בעל המיומנות הנדרשת לכך, עלולה להיות הרת אסון. לא די שהיא לא תחזיק מעמד לאורך זמן, גם במהלך הטיפול עצמו עלולים להיווצר סיבוכים, אשר במקרים קיצוניים יהיו על גבול סכנת חיים למושתל.

גם לרמת המקצועיות של המרפאה שבה נעשית ההשתלה יש לייחס חשיבות. ציוד מיושן ולא מתקדם או איכות חומרים גרועה תיתן את אותותיה בתוצאות ההשתלה. השתלים עלולים להיהרס בתוך פרק זמן קצר מהצפוי.

טיפול יקר

השתלות שיניים הן טיפול יקר בכל קנה מידה. על העובדה הזאת אין עוררין. אולם, התועלת שהמושתל מפיק ממנה, הביטחון העצמי השב אליו ואיכות החיים הנלוות לכך, שווים את המחיר. בשוק ההשתלות ניתן למצוא פערים גדולים בין המחירים. אולם, גם כך מדובר בסכומים גדולים. רק כדי לסבר את האוזן, המחיר של שתלים בודדים עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים.

מבין המשפיעים על מחיר ההשתלה ניתן למנות את הגורמים הבאים

מחירי השתלות שיניים משתנים ממרפאה למרפאה ובין רופא לרופא אך ישנם דברים קבועים עם מחירים זהים.

1. רמת המורכבות של הבעיה – ככל שההשתלה מסובכת יותר ועקב כך נדרשים טיפולים אחרים להשלמתה, כך יעלה מחירה בהתאם. אם קיים צורך להשלים את העצם, במקרים שהיא לא התהוותה כראוי סביב השתל, זה יגרור תוספת נכבדה במחיר.

2. שימוש בעזרים שונים, כתרים או מבנים באיכויות מסוימות, יהוו גורם מכריע בשקלול המחיר הסופי עבור הטיפול.

3. רמת המומחיות והניסיון של העושים במלאכה משפיעה גם היא על המחיר. כפי שצוין לעיל, רופא בעל מוניטין רב ידרוש מחיר גבוה יותר תמורת שירותיו, מרפאה המחזיקה במכשור משוכלל ויקר, תגבה עבור השירות סכומים גבוהים יותר מאחרות.

4. מרפאות העוסקות בהשתלות שיניים המספקות ייעוץ לפונים אליהן בנוגע לסוג הטיפול המתאים לבעייתם הספציפית והתאמתו לתקציב של המטופל. כך נמנעות הפתעות לא נעימות העלולות להיגרם כתוצאה מתוספת במחיר הסופי שלא הובאה בחשבון.

מומחים ממליצים לפונים לבדוק את האחריות הניתנת בכל מרפאה ואת ההתחייבות לתוצאות. אם הן עולות בקנה אחד עם המחירים הנדרשים, ואינן חורגות משמעותית מהתקציב של המטופל, עדיף לקבל את ההצעה המבטיחה ביותר ממרפאה בעלת מוניטין והמלצות.

חייבים לעבור השתלת שיניים? חשוב לא לדחות את הטיפול!

פנו אלינו עכשיו לשיחת ייעוץ וקבלת הצעה ללא התחייבות:

Picture of רות מנחם
רות מנחם

מנהלת המרכז להשתלות וטיפולי שיניים, עם ניסיון עשיר בתחום השתלות השיניים. אנו במרכז מזמינים את כל הלקוחות להתרשם מהטיפולים הייחודים הניתנים במרפאה שלנו. אצלנו תמצאו מגוון פתרונות ודרכים לבצע השתלת שינויים בצורה המקצועית ביותר.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!