מרכז המומחים להשתלות וטיפולי שיניים | התקשרו וקבלו הצעה משתלמת לטיפול

השתלת שיניים קדמיות: למראה המושלם שתמיד רציתם!

למה אתם מחכים? התקשרו או השאירו פרטים כבר עכשיו!

חייבים לעבור השתלת שיניים? חשוב לא לדחות את הטיפול!

פנו אלינו עכשיו לשיחת ייעוץ וקבלת הצעה ללא התחייבות:

מתבייש לחייך? השתלת שיניים קדמיות
מתבייש לחייך? השתלת שיניים קדמיות

אובדן של שן קדמית לרוב מוביל לפגיעה קשה באיכות החיים של האדם. בין היתר השיניים הקדמיות אחראיות על החיתוך של האוכל הנכנס לפה אך לא פחות חשוב מכך – השיניים הקדמיות חשובות מאוד למראה של האדם.

לאור זאת, אין זה פלא שאנשים סובלים פגיעה בביטחון העצמי בשל הפגיעה בשיניים הקדמיות שלהם

הבשורות הטובות הן שהודות לטכניקות הרפואה המודרניות ניתן לבצע כיום טיפולי השתלות שיניים קדמיות תוך נטילה של סיכון מינימאלי ביותר.

כיצד מבוצע תהליך השתלת שיניים קדמיות?

לפני הטיפול יש לבצע צילום שיניים פנורמי וזאת על מנת שהרופא יוכל להעריך האם יהיה צורך לבצע טיפול מקדים לפני החדרת השתל לעצם הלסת וכן על מנת שיוכל לבחור את סוג השתלים המתאימים ביותר תוך הסתמכות על המבנה האנטומי הטבעי של המטופל.

לאחר מכן, כאשר כל המידע הרלוונטי ייאסף, יתחיל הטיפול עצמו שלרוב מתחיל בקדיחת חור בעצם הלסת שבה חסרה השן.

לאחר קדיחת החור הרופא צריך להחדיר שתל זעיר דמוי בורג ולעגן אותו למקומו. על השתל המעוגן למקומו יש להלביש כתר כשחשוב לבצע התאמה מרבית בין מבנה הכתר ובין הגוון של הכתר לבין המבנה והגוון של השיניים הטבעיות שנותרו בפיו של המטופל.

יש לציין שברוב המקרים יש להמתין תקופה מסוימת שיכולה להימשך אף מספר חודשים בטרם ניתן יהיה להמשיך לשלב הרכבת הכתר.

במקרים בהם יש להמתין עד לקיבוע הכתר הקבוע, לרוב ניתן להרכיב כתר זמני.

אילו סוגי כתרים קיימים כיום?

ישנו מגוון של סוגי כתרים שניתן לבחור מהם. בחרנו לפרט אודות שני הסוגים המרכזיים שנהוג להרכיב כיום להלן:

  • כתר מתכת בציפוי חרסינה – כתר המתכת הוא הכתר המסורתי שעדיין נהוג לעשות בו שימוש במקרים של השתלת שיניים אחוריות. במידה ומתעורר הצורך להשתמש בו לצורך השתלת שן קדמית, נהוג לצפות אותו לפני ההשתלה בציפוי חרסינה וזאת על מנת שלא ליצור דיסוננס בין הגוון של הכתר לגוון של שאר השיניים בפיו של המטופל.
  • כתר חרסינה – כתר החרסינה הוא כתר מתקדם יותר שנחשב מן הסתם גם לאיכותי יותר מכתר המתכת מצופה החרסינה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שמדובר על כתר שמתאים יותר לחלל הפה ולחניכיים מבחינה ביולוגית. על ידי שימוש בכתר חרסינה ניתן ליהנות מכתר יציב בעל גוון עמיד שלא דוהה גם לאחר שנים רבות של שימוש.

כמה עלול לעלות לנו?

במידה ותחליטו לעבור את התהליך של השתלת שיניים קדמיות, רוב הסיכויים שתבצעו תחילה סקר מחירים מקיף ותגלו חיש מהר כי כיום ישנו טווח מחירים רחב בתחום זה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהמחיר הסופי הוא פונקציה של מספר גורמים להלן:

  • מידת המוניטין של הרופא – ברוב המקרים עלות הטיפול במידה ומבצע אותו רופא מנוסה שמחזיק בוותק רב ובמוניטין איכותי תהיה גבוהה יותר מטעמים מובנים.
  • סוג השתל והכתר הנבחר – כיום קיימים סוגים רבים ומגוונים של שתלים והבחירה בסוגים השונים עשויה להשפיע במידה ניכרת על העלות הסופית של הטיפול.
  • טכניקת ההשתלה – גם כאן חשוב להבין כי ישנו מגוון רחב של טכניקות השתלה, החל מטכניקות השתלת שיניים ביום אחד וכלה בטיפולים שנמשכים חודשים ספורים עד שנה.
  • כמות השתלים – ככל שישנו צורך לבצע השתלה של יותר שיניים, כך המחיר הסופי יהיה גבוה יותר.

לרוב מדובר על טווח שנע בין 2500 ל- 5000 שקלים לשתל אחד ומחיר נמוך מ-2500 שקלים צריך להדליק נורה אדומה. קחו זאת לתשומת לבכם.

ראו גם:

ציפוי שיניים בחרסינה: מה זה? מה היתרונות? וכיצד הטכנולוגיה שיפרה את תוצאות הציפוי?

טיפול בשיניים שבורות

חייבים לעבור השתלת שיניים? חשוב לא לדחות את הטיפול!

פנו אלינו עכשיו לשיחת ייעוץ וקבלת הצעה ללא התחייבות:

דילוג לתוכן